Obecnie zdajemy sobie sprawę z tego, że wyróżnienie się na rynku pracy wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Kilkudniowe kursy często okazują się niewystarczające i nie pozwalają na zdobycie wystarczających kompetencji. Alternatywą są wtedy studia podyplomowe.

Taki rodzaj kształcenia jest wygodnym sposobem na połączenie pracy zawodowej z kształceniem. Zjazdy odbywają się w wybrane weekendy, co pozwala skutecznie odseparować naukę od pracy zawodowej. Dodatkowe kompetencje są pożądane w wielu branżach, szczególnie jeśli dążymy do posiadania specjalizacji w jakiejś dziedzinie. Dotyczy to zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego.

Dobrym przykładem będą tutaj studia podyplomowe dla urzędników. Składa się na nie szeroki wybór kierunków takich jak: administracja i zarządzanie publiczne, administracja samorządowa, kadry i płace w firmie, czy prawo zamówień publicznych. Konkretna i aktualna wiedza pozwala zdobyć umiejętności faktycznie poszukiwane przez pracodawców i przez nich cenione. Szczególnie dla osób pracujących w administracji są one często koniecznością do zdobycia awansu zawodowego.

Nowoczesne kształcenie przyświeca Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu w Łodzi. Innowacyjne podejście do nauczania polega na umiejętnym łączeniu wiedzy teoretycznej z ćwiczeniami praktycznymi. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie. Większość zajęć odbywa się w trybie łączonym, to znaczy 25% zajęć odbywa się stacjonarnie, a 75% w trybie online.

Zajęcia na platformie e-learningowej to nowoczesny sposób przekazywania wiedzy, który umożliwia wykonywania zadań z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Siedzibą studiów jest znana i renomowana Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi.

Ze względu na weekendową formułę studiowania kolejnym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze uczelni, jest miasto, w którym się ona znajduje. Warto zwrócić uwagę na Łódź-studia podyplomowe w tym mieście niosą ze sobą korzyści biznesowe.

Sylabusy powstają zgodnie z realnymi wymogami rynku pracy. Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu w Łodzi ściśle współpracuje z pracodawcami i firmami po to, aby zapewnić swoim słuchaczom wysoką jakość edukacji. Już dziś odkryj korzyści, jakie niosą ze sobą studia podyplomowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj