Aktywność zawodowa i rozwój to kluczowe kwestie na drodze do osiągnięcia satysfakcji. Jeśli chcesz zmienić coś w swojej pracy, podnieść kwalifikacje lub się przebranżowić, teraz jest na to doskonały moment. Obierz cel i przystąp do działania! Pasjonuje Cię zarządzanie? Poznaj szkolenie, po którym rozwiniesz zawodowe skrzydła.

Zarządzanie projektami

Skuteczne planowanie i organizacja wymagają odpowiednich kompetencji. Nie każdy potrafi kompleksowo zarządzać projektami, lecz jeśli czujesz, że doskonale się w tym odnajdziesz, inwestycja w dobrej jakości szkolenie będzie rozsądnym wyborem.

Co powiesz na intensywny kurs, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę do realizacji projektów o każdej skali? Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie organizuje zarządzanie projektami szkolenie, dzięki któremu uzyskasz kompetencje adekwatne na stanowisko menadżera. To aż 80 godzin gruntownej wiedzy, z którą zrealizujesz nawet najbardziej rozbudowany projekt.

Specjaliści poszukiwani

Duże firmy i korporacje coraz częściej poszukują osób, które będą się aktywnie realizować w roli menadżera. Wielu pracodawców chętnie inwestuje w obiecujących pracowników, którzy po serii dedykowanych szkoleń są w stanie efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi w nawet najbardziej kompleksowym projekcie.

Intensywny kurs zarządzania projektami w ofercie WSE skierowany jest do osób pracujących w różnych branżach i na różnych stanowiskach, które chcą w krótkim czasie opanować kluczową wiedzę i zdobyć kompetencje menadżera ze specjalizacją zarządzania projektami.

Program warsztatów w WSE

Harmonogram kursu został zorganizowany tak, by uczestnicy mogli uzyskać pozytywny wynik testu egzaminacyjnego IPMA. Co to takiego? IPMA to międzynarodowe stowarzyszenie, które od lat tworzy standardy zarządzania projektami, bazując na najlepszych praktykach. Szkolenie oferowane przez krakowską uczelnię zostało przygotowane na podstawie ścisłych wytycznych stowarzyszenia, umożliwiając zaliczenie egzaminu na poziomach D, C, B i A.

Program szkolenia składa się z 3 filarów: perspektywa, ludzie, praktyka. Zagadnienia w poszczególnych obszarach kompetencji obejmują między innymi:

  • perspektywa – podstawowe definicje i pojęcia, cykl życia i otoczenie projektu, misja, wizja i strategia, zarządzanie portfelem projektów, uzasadnienie biznesowe,
  • ludzie – komunikacja w projektach, motywacja i motywowanie, przywództwo, zarządzanie zespołem projektowym, techniki kreatywne oraz analityczne, zarządzanie konfliktem, negocjacje,
  • praktyka – zarządzanie harmonogramem projektu, zarządzanie kosztami projektu, monitoring realizacji w projekcie, zarządzanie ryzykiem, zakresem i konfiguracją, zarządzanie jakością w projekcie.

Szkolenie kończy się powtórzeniem materiału oraz egzaminem próbnym. Cena kursu nie obejmuje egzaminu IPMA. Należy podkreślić, że zajęcia mają indywidualny charakter, dlatego szkolenie odbywa się w niewielkich grupach liczących maksymalnie 16 osób. To znakomita okazja do samorozwoju, która wzbogaci CV o dodatkowy wpis – ten z kolei wywołuje dobre wrażenie u przyszłych pracodawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj